NL

Ons team

Het team van Seldenthuis Bouwadvies bestaat uit ambitieuze techneuten. Gedreven experts die steeds beter en veelzijdiger willen worden. Een mooie mix van jonge professionals en doorgewinterde experts, wat zorgt voor verschillende inzichten en perspectieven. Zo komen de best mogelijke oplossingen naar boven.

Betrokkenheid betekent bij ons: interesse in het project
én in de mensen.

Betrokkenheid betekent bij ons: interesse in het project én in de mensen. We duiken in de opdracht en willen onze klant, zijn denkwijze en werkwijze leren kennen. Seldenthuis doet meer dan gewoonweg het gevraagde uitvoeren: onze kracht zit in het stellen van goede vragen. Daarbij focussen wij ons op haalbaarheid in alle opzichten, zowel technisch als qua kosten. Voor ons is het ook van belang te weten wat de wensen van de klant voor de toekomst zijn. Voldoet het bouwwerk dan nog?

Onze werkwijze

Bij aanvang van een adviestraject hebben we als team een kick-off waar de hele opdracht wordt besproken en de taken worden verdeeld. De projectverantwoordelijke bezoekt vervolgens de projectlocatie en is gedurende het hele traject het aanspreekpunt. Tussentijds worden er onderling controles uitgevoerd, is er tijd om te sparren en na de afronding vindt er met het team een gezamenlijke evaluatie plaats.

Gedurende het hele traject één aanspreekpunt. 

CONTACT

Benieuwd wat wij voor je kunnen betekenen?
Neem voor een kennismaking, een vrijblijvende offerte of een adviesgesprek contact met ons op via het contactformulier. Gewoon bellen of mailen mag natuurlijk ook!

 

Wie is wie?

Bob Seldenthuis

CEO
bob@seldenthuis-engineering.nl
+31 (0) 88 011 44 44

Daan van Berkel

lead-engineer
daan@seldenthuis-engineering.nl
+31 (0) 88 011 44 05

Aziz Belhadi

hoofdconstructeur
aziz@seldenthuis-engineering.nl
+31 (0) 88 011 44 06

Jimi Lelieveld

engineer
jimi@seldenthuis-engineering.nl
+31 (0) 88 011 44 08

Sven Halfhide

engineer
sven@seldenthuis-engineering.nl
+31 (0) 88 011 44 04

Jörgen de Witt

engineer
jorgen@seldenthuis-engineering.nl
+31 (0) 88 011 44 02

Job Boere

constructeur
job@seldenthuis-engineering.nl
+31 (0) 88 011 44 09

Jori Oostveen

management-assistent
jori@seldenthuis-engineering.nl
+31 (0) 88 011 44 03

René Boom

Constructeur
rene@seldenthuis-engineering.nl
+31 (0) 88 011 44 01

SELDENTHUIS HEEFT O.A. SAMENGEWERKT MET: